052-599-3335
phone2, phone, contact, telephone, support, call
שירות לקוחות:
חירות תעשיות מסגרות

לשקט הנפשי שלכם

השירות ההנדסי של בדק בית 'עולה' על כל ליקוי וליקוי בנייה.
במשך שנים, אינספור דירות ובתים 'סבלו' מליקויי בנייה אשר ממש 'מיררו' את החיים של הדיירים שלהם.

בנוסף, כתוצאה מחוסר מודעות צרכנית והנדסית משוועת, רוב בעלי הדירות והבתים היו מוציאים הון עתק בעבור טיפול ו'סידור' של כל ליקויי הבנייה האמורים – אבל היום, הודות לשירות של בדק בית, ניתן לאתר מראש את כל ליקויי הבנייה ולמנוע אינספור נזקים מבניים והוצאות כלכליות כבדות.
חירות מסגריה

צור קשר

לקבלת הצעה משתלמת ביותר!
חייגו: 052-5993335

בדק בית

השירות של בדק בית הינו תוצאה סופית של אינספור ליקויי בנייה

במסגרת של דירות ובתים רבים, ליקויי בנייה הם חלק בלתי נפרד, הן מן המעטפת החיצונית והן מן התשתית הפנימית – וזאת הודות לאינספור גורמים ומשתנים, בעיקר הנדסיים ומבניים שאין כל טעם להרחיב עליהם כעת.

יחד עם זאת, ליקויי הבנייה הנפוצים וה'פופולאריים' ביותר הינם כדלקמן: שימוש בחומרי גלם לבנייה ברמה נמוכה וכאלה אשר כלל לא עומדים בתווי תקן וסטנדרטיים נדרשים; ביצוע לקוי בפועל של עבודת הבנייה על גווניה ואופניה השונים; אי התאמה כמעט מוחלטת מבחינת כל מה שנוגע לתוכניות ולמפרטים הטכניים של הדירה או הבית; אי התאמה לדרישות התקנים של מכון התקנים הישראלי, רשות התכנון והבנייה, חברת החשמל ועוד.

בנוסף, חשוב לציין, כי כל הליקויים האמורים רלוונטיים בעבור דירות ובתים ישנים בדיוק כמו שהם רלוונטיים בעבור כאלה חדשים. עכשיו, אין ספק, כי המשמעות של כל הליקויים האמורים הינה קריטית במלוא מובן המילה.
באופן מובן ביותר, השירות של בדק בית הינו תוצאה סופית של אינספור ליקויי הבנייה האמורים.

מה מאפיין בדק בית, באילו עיתות וזמנים הוא רלוונטי ועוד

באופן פשטני ביותר, השירות של בדק בית הינו שירות אשר מטרתו הראשית והעיקרית הינה לבדוק פנים כאלה או אחרים של נכס אשר מיועד למגורים כמו דירה או בית.

לעומת זאת, הלכה למעשה, השירות של חברת בדק בית הינו שירות הנדסי ייעודי, ייחודי, איכותי וברמה הגבוהה והמתקדמת ביותר.
בטח כאשר הוא מאופיין בתוכנית עבודה מודולרית ובעלת אינספור שלבים, מוצאת לפועל על ידי בעלי מקצוע מתמחים מתעשיות הנדסת הבניין השונות ועוד.

עכשיו, המטרה של כל אחד ואחד מהשלבים של שירות בדק הבית הינו איתור מפגעים מבניים וכל ליקויי הבנייה האמורים. מבחינת בדק בית בפועל, שירות מבני והנדסי זה בא לידי ביטוי באופן הבא: באמצעות סריקה מקצועית, יסודית, מקיפה ומשוכללת של כל חלקי הדירה ו / או הבית אשר עושה שימוש בכל כלי העבודה המשוכללים והמתקדמים ביותר.

למען המחשה, ביכולתם של כלי עבודה אלו לאתר כל רטיבות, ולו הקטנה ביותר, מצב הקירות, איכות האקוסטיקה, איכות ההתקנה של המרצפות, שלד הבניין, רמת האטימות של גג המבנה והיציבות שלו, איכות הסיוד הצביעה, עמידה בתקנים של מערכת האינסטלציה, החשמל, הגז ועוד.
במילים אחרות, בדק בית 'בודק' במלוא מובן המילה כל דירה ובית, מאתר את כל הליקויים האפשריים, עוזר בהחלטה על דרכי פעולה, מספק הערכת מחיר של כל אחד ואחד מהליקויים ועוד.

עכשיו, מבחינת כל מה שנוגע לעיתות וזמנים אשר בהם השירות של בדק בית הינו מתבקש, חיוני ורלוונטי, בין עיתות וזמנים אלו ניתן למצוא את הבאים: בעת רצון רכישה של דירה או בית חדשים כאלה או אחרים / בעת סקירה של דירות ובתים ישנים למטרות מגורים או השקעה בעבור שכירות / לפני ביצוע פעולות שיפוץ כאלה או אחרות ועוד.

בכל המקרים, התהליך של בדק בית חייב להיעשות על ידי חברה הנדסית אשר מתמחה בשירות זה, מעסיקה צוות של מהנדסי בניין אשר יודעים היטב את המלאכה, עושים שימוש בכל כלי העבודה המתבקשים ועוד – וכל זאת, בעבור אספקת דו"ח מקצועי וברמה הגבוהה ביותר בעבור לקוחות החברה.

השירות שלנו

מה אנחנו עושים?

דוגמאות למבני תעשייה

FacebookYoutube
מצא אותנו ב
שעות פעילות:
א-ה: 08:00 - 19:00
שישי: 09:00 - 14:00
כתובתנו:
מושב אחיסמך
שבעת המינים 3
יצירת קשר:
052-5386938
052-5993335
כל הזכויות שמורות © חירות תעשיות מסגרות
רוצים להגיע אלינו