052-599-3335
phone2, phone, contact, telephone, support, call
שירות לקוחות:
חירות תעשיות מסגרות

תפקידם העיקרי של סורגים, הוא לשמור ולהגן עליכם ועל הרכוש שלכם.
חשיבותם של סורגים בולטת, גם בעידן של מערכות אבטחה ביתיות ועסקיות, אשר כוללות אזעקות משוכללות ופיקוח היקפי של חברות שמירה ואבטחה המצלמות כל תנועה במעגל סגור.
סורגים, יהיו למעשה המחסום ה פיזי האחרון, מפני פורצים שינסו לחדור לביתכם או לעסק שלכם, למרות מערכות האבטחה המתוחכמות המותקנות במקום.

במקרים רבים, פורצים המתכננים פריצה לבית או עסק, בראותם סורגים איכותיים וחזקים על דפני החלונות, יחליטו לוותר על הפריצה המתוכננת, בגלל קיומם של סורגים על החלונות או על הדלת הראשית של הכניסה לעסק.

סורגים מגנים עליכם ועל הרכוש שלכם

צור קשר

לקבלת הצעה משתלמת ביותר!
חייגו: 052-5993335

סורגים

דף הבית > סורגים

 סורגים לחלונות כמגן מפני ילדים שובבים

סורגים לחלונות אינם אופנה חולפת, הם כאן כבר שנים רבות ויישארו איתנו עוד הרבה שנים. עוד לא נמצא פתרון מקורי, מול הסוגיה של ילדים חמודים, אך שובבים, המטפסים על חלונות ביתם ומנסים לבדוק את יכולות התעופה שלהם. למזלם של הפעוטות, ושל שהוריהם, על החלונות מוצבים סורגים המגנים עליהם מפני שובבותם. במקרים של סורגים עבור חדרי ילדים או כל החדרים בבית, התקנה של סורג הזזה היא ההתקנה המתבקשת. סורג הזזה מגיע עם פטנטים לסגירה ולפתיחה מתוחכמים, שילד קטן לא יוכל לפענח, אך מאפשר להורים, לאוורר את החדר, כשהילדים לא נוכחים בבית, או כשהם תחת השגחה של אדם אחר.
סורג קבוע המותקן בחלקים שונים של הבית, גורם לכם לישון יותר טוב בלילות בידיעה, שאף אחד לא יוכל להפתיע אתכם, בחדירה דרך החלונות שבבית.
סורג קבוע הוא אלמנט, שקיים כבר הרבה שנים. למרות שבבתים רבים נהוג להתקין היום סורג הזזה, סורג קבוע עדיין  מוביל מבחינת הזמנות והתקנות במקומות רבים. מקומות, שבדרך כלל מעדיפים להתקין בהם סורג קבוע, הם בחלונות של עליית הגג, שמשם יכולים לחדור גנבים בעת שכולם ישנים בקומות התחתונות  של הבית. במיוחד, אם אתם חוששים שמישהו עלול להשאיר סורג הזזה לא סגור, וע"ע כך, להקל את עבודת הפריצה עבור הגנבים.
אנחנו עדים בתקופה האחרונה לתופעה של סורגים בהזמנת אישית לבתים פרטיים או לבתי עסק המעוניינים בעיצוב מסוים של סורגים. מסגרית חירות תעשיות מסגרות מבצעת עבודות של סורגים בהזמנת אישית עבור בתי עסק, לקוחות פרטיים ומפעלים.

השירות שלנו

מה אנחנו עושים בסורגים?

 סורג דו כנפי בכניסה למפעל

נוכל לראות סורג דו כנפי על שערים דו כנפיים העומדים בפתח של מפעלים, בחניונים תת קרקעיים שאינם פועלים בחגים ובשבתות ועוד.
התפקיד של סורג דו כנפי הוא ליצור סגירה הרמטית של שני צדי השער שבעת החיבור יוצרים סגירה של שטח רחב וגדול.
חברת חירות תעשיות מסגרות מייצרת סורגים למפעלים, בתי עסק ובתים פרטיים. אנחנו מייצרים סורגים מעוצבים מהחומרים האיכותיים ביותר ובעיצובים מודרניים. צוותים מנוסים ומקצועיים מגיעים לבית העסק שלכם, או לביתכם ומתקינים בביתכם, כל סוג של סורג שאתם מעוניינים בו. סורג קבוע, סורג הזזה, סורג דו כנפי ועוד.
סורג לחלון
סורגים בחלון

דוגמאות למגוון סורגים

סורג קבוע מעניק לכם שקט ובטחון לטווח ארוך

FacebookYoutube
מצא אותנו ב
שעות פעילות:
א-ה: 08:00 - 19:00
שישי: 09:00 - 14:00
כתובתנו:
מושב אחיסמך
שבעת המינים 3
יצירת קשר:
052-5386938
052-5993335
כל הזכויות שמורות © חירות תעשיות מסגרות
רוצים להגיע אלינו

סורגים איכותיים לאורך שנים

אחד הדברים הכי חשובים שאפשר לעשות בעת רכישה של סורגים, זה לבדוק את האיכות של הסורגים. אף אחד ואחת מאיתנו לא ירצה לרכוש סורגים במחירים נמוכים מאוד אולם הם יהיו לא איכותיים מספיק. הסורגים שאנו רוכשים אמורים להגן עלינו גם מנפילה וגם מפריצות ועל כן חשוב מאוד להשקיע ולהזמין סורגים מחברה מקצועית ואמינה שיש לה שנים של ניסיון בתחום הסורגים, כך שתוכלו לישון בשקט בלילה. 
בחירות תעשיות מסגרות מספקים סורגים ברמה הגבוהה ביותר והשירות מקצועי ואמין, כך שאתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שאתם בידיים הטובות ביותר. אנו נשמח להעניק לכם הצעת מחיר. חייגו אלינו ונעזור בשמחה. 

מגוון אפשרויות

הגעתם להחלטה שאתם רוצים להזמין סורגים לבית שלכם? החלטתם שצריך סורגים למשרד? מעולה. החלטה נכונה. סורגים לחלוטין מעניקים לנו נחת, שקט ושלווה. עכשיו מה שצריך להחליט זה איזה סוג של סורגים להזמין, ובדיוק פה אנחנו במסגריית חירות נכנסים לתמונה. אצלנו יש מגוון של סורגים, החל מסורגים קבועים לחלון ועד לסורגים מתקפלים, סורגים חשמליים ועוד. בנוסף, אנו עושים גם סורגים לא רק לחלונות, אלא גם למרפסות וכדומה ויש לנו אפשרויות שונות של עיצובים מיוחדים לבחירתכם, כך שתוכלו לקבל מאיתנו את כל האופציות של סורגים אצלכם בבית/במשרד. 
צוות המתקינים שלנו במסגריית חירות הינו מהטובים ביותר בארץ, וכך תקבלו גם את המוצר האיכותי ביותר, גם מחיר טוב וגם התקנה ברמה גבוהה ובטיחותית.
אז פנו אלינו עוד היום למידע נוסף ולהזמנות ונשמח כמובן לעזור.